טיפול PRX-T33

לעורר, להזין, להגן

PRX-T33  הינו טיפול חדשני ומתקדם בטיפולי הצערת העור. זהו טיפול ברפואה רגנרטיבית המתחיל בטיפול במוצר המהפכני המבוצע על ידי הרופא המומחה לאסטתיקה וממשיך בטיפול יום יומי בבית במשטר טיפוח ייחודי. זוהי תוכנית טיפוח המתאימה לכל גיל: הטיפול שומר על המאפיינים והרעננות של העור הצעיר יותר, ומחזירה את שעון החול הביולוגי של העור הבוגר יותר.

PRX-T33 הוא גם טיפול "אינסטנט", המיועד לאלה המחפשים השפעה מיידית, לקבלת עור רענן, זוהר ובעל נראות צעירה יותר. בדיוק בשל מאפיין זה, הפך PRX-T33 לטיפול המהפכני האהוב על שחקנים וידוענים, וזהו להם סוד היופי השמור ביותר.

הרופא/ה מבצע/ת את הטיפול ע"י עיסוי החומרים הפעילים לתוך השכבות העמוקות של העור. פעולה קצרה זו – ללא כאבים וללא השבתה – משפרת את מצב עור הפנים באופן מיידי. אפקט "מיידי" זה, המקושר להשפעה ארוכת הטווח, הפכה את טיפול  PRX-T33 למבוקש בכל העולם. הטיפול מצויין לכל סוגי העור, מהבהיר ביותר לכהה ביותר.

טיפול  PRX-T33 קיימת בלמעלה מ-40 מדינות, ומבוצע אך ורק על ידי רופאים. דר' רוזאנה קאסטלנה, אחת החלוצות של רפואה אסתטית באירופה, יצרה קהילת רופאים ברחבי העולם. טיפול PRX-T33 עובד מצויין בשילוב עם שיטות אחרות, משלים אותן ומעצים את תוצאותיהן. מטופלים בוחרים בשיטה זו בשל תוצאות ההצערה המיידיות, ללא "תקופת החלמה", ובשל היישום הפשוט, נטול הכאבים שלה.

איך זה עובד?

הטיפול עובד באמצעות גירוי העור להתחדשות בדרך הטבעית. ההשפעה הינה מיידית ונראית לעין מיד לאחר הטיפול הראשון, גם כתוצאה מאספקת הלחות העמוקה המזורזת על ידי החומרים הפעילים. במשך הזמן חומרים אלה מתייצבים, ולאחר סבב של טיפולים והמשך הטיפול בבית באופן קבוע תוך שימוש במוצרים הקוסמטיים  המהפכניים: קרם נוזלי מחליק לפנים של WiQo וקרם הלחות וההזנה לעור יבש של WiQo.

קרם נוזלי מחליק של WiQo פועל על ידי הפחתת החומציות של העור, והפעלת פעולת "התעמלות" של הרקמה: באופן זה העור "מתחיל להתאמן" להחזרת החומציות הרגילה, ובכך מפעיל את התהליך התומך בהצערת העור.

קרם הלחות וההזנה של WiQo לעור יבש הינו קרם עשיר ורך; לאחר מריחתו על העור, הוא שומר על יכולתו להזין, לספק לחות ולהגן על העור לאורך זמן, באופן המספק לעור את החומרים הדרושים לו, ומנוע ממנו להתייבש במהלך היום.

*מובהר כי התמונות נועדו להדגמה בלבד ואין בהן כל התחייבות או הבטחה לכל תוצאה שהיא, וכי בכל מקרה התוצאות בפועל תלויות במגוון גורמים אינדיבידואליים של המשתמש, כגון: מצב העור, גיל, גנטיקה ועוד. יעוץ והתאמה של טיפול ו/או מוצרים יתבצע על ידי הרופא/ה המטפל/ת ובאחריותו/ה הבלעדית, ואין החברה ו/או בעליה אחראים בשום צורה ואופן שהם לכל תוצאה ו/או נזק וכדומה.