טיפול ביתי

קו המוצרים של WiQo® פותח באמצעות מחקר מדעי מתקדם ביותר. בטיפוח הפנים והגוף שלכם, המוצרים של WiQo® הם בעלי הברית הטובים ביותר שהעור שלכם יכול לבקש.

שמירה על בריאות העור מושגת באמצעות תוכנית טיפול העונה על כל הצרכים החיוניים: הגנה, מניעה, והזנה.

המוצרים של WiQo® עונים על הצרכים של כל סוגי העור, בכל גיל.

צרכי העור שלך

הצורך הראשוני של העור הוא הגנה מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מקרינת UV, נזקי אקלים, אבדן לחות, וזיהום אוויר.

הצורך השני הוא מניעה, המושגת באמצעות אספקת חומרים מזינים, השומרים או משחזרים את שכבת השומן של העור, וכן שומרים על לחותו.

הצורך השלישי של העור הוא לתרום להתחדשות והזנה, על מנת למנוע את ניוון העור, וכתוצאה מכך למנוע היווצרות קמטים עמוקים, צניחת העור ושבריריות.

תכנית פעילה לעור

על מנת לענות על צרכי העור החיוניים ביותר, WiQo פיתחה את התוכנית הפעילה לעורהאימון המושלם לעור שלך.

המוצרים המסומנים בקו הכחולירוק, כגון קרם לחות והזנה  לעור יבש, מספקים את צרכי העור להגנה ומניעה, מאחר והם מיוצרים בעזרת נוסחה המורכבת מחומרים פעילים בעלי יעילות קלינית מוכחת.

קרם נוזלי מחליק לפנים וקרם לחות טיפולי לגוף לעור יבש, הם מוצרים המסומנים בקו האדום. מוצרים אלה מבצעים פעולת המרצה תודות לנוסחה המכילה חומצה גליקולית בעלת רמת חומציות נמוכה. בעת מריחה על העור, שהינו בעל רמת חומציות טבעית של בערך 5.5, המוצרים בקו האדם מורידים את רמת החומציות של העור, ומפעילים מעין "התעמלות" של העור, שנועד להחזירו לערכיו הפיזיולוגיים המקוריים ולהפכו לחלק יותר.

התכנית להבהרת העור

כדי לאזן את הפיגמנטציה של העור שלך, ל– WiQo יש את הפיתרון המשולב המושלם עבורך: תוכנית ההבהרה של העור. לשימוש במהלך הקיץ או כשגרת טיפוח היופי לאורך כל השנה, מוצרי הקוסמטיקה לעור מסוג סרום הבהרה, וקרם ICP (SPF50 בעל גוון בלתי נראה) בשימוש קבוע, שומרים על העור מהחמרה של כתמי שמש, או היפרפיגמנטציה לאחר תהליך דלקתי, ומונעים את היווצרותם של כתמים חדשים תודות לחומרים הפעילים בתוכם ותכונות ההגנה שהם מספקים.