הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

ליופי שלך יש עתיד

כאשר מדאם ואלרי טאופין יסדה את מעבדות TEOXANE בז'נבה בשנת 2003, החזון שלה היה ברור מאוד: לספק לשוק האסתטיקה התובעני תמיד, מוצרים חדשניים עם ביצועים גבוהים, המבוססים על מחקר מדעי קפדני.

גם היום, המיקוד שלנו לא השתנה. אנו מחוייבים לפיתוח ולייצור של מוצרים למילוי וטיפוח העור,  המבוססים על חומצה היאלורונית, תוך יישום מומחיות מובילה ואיכות בסטנדרט גבוה.

בהסתמך על מחוייבות איתנה לחדשנות ולשביעות רצון המטופלים, חיזקנו את נוכחותנו ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם.

כיום ממוצבת, TEOXANE כשחקנית מובילה בעולם הרפואה האסתטית וטיפוח העור, המציעה פיתרונות יעילים למטפלים ברחבי העולם, המסייעים לנשים ולגברים, המעוניינים להיראות ולהרגיש במיטבם בעל עת, ובנוסף לעזור להם לשמור על יופיים בעתיד.

TEOSYAL® חומרי מילוי לעור

קו המוצרים של TEOSYAL® מכיל מגוון מלא של חומרי מילוי עוריים המבוססים על חומצה היאלרונית, שפותחו ויוצרו במעבדות שלנו בז'נבה תחת דרישות הבטיחות והאיכות הגבוהים ביותר. קו מוצרים עטור פרסים זה, עשוי ב-100% מחומרים שמקורם אינם מן החי, ומחומצה היאלורונית מתכלה, המותאמת ביולוגיות, והמציעה למטופלים שלנו תוצאות מיידיות וארוכות טווח. 1-3

TEOXANE מוצרים קוסמטיים

קו המוצרים לטיפוח העור של TEOXANE מותאם באופן מושלם וכהשלמה להליכים אסתטיים מקצועיים, שיוצר עם ידע שוויצרי הידוע ברמתו הגבוהה. מוצרי הפרימיום מסייעים בשמירה על תוצאות הליכים קוסמטיים אלה, תוך כדי הרגעת העור, הוספת לחות וחידושו. הופעתם של סימני הזדקנות העור יופחתו עוד יותר. 4-6