טיפוח הפנים

מוצרי טיפוח העור הקוסמטיים של Teoxane מהווים קו טיפוח חדשני, המתואם באופן מושלם וכהשלמה להליכים אסתטיים מתקדמים.

טיפוח הפנים

מוצרי טיפוח העור הקוסמטיים של TEOXANE

למה לבחור דווקא במוצרים שלנו?

רובנו רוצים להיראות ולהרגיש בריאים וצעירים זמן רב ככל האפשר. השימוש במוצרי טיפוח העור הנכונים הינו חלק מרכזי בהשגת מטרה זו. אבל כיצד ניתן למצוא את המוצרים הנכונים המותאמים ספציפית לצרכים ולמצב העור שלכם? עצם התכנון של שגרת יופי יעילה מהווה אתגר בפני עצמו. אתם צריכים להיות כמעט מומחים בעצמכם כדי לדעת אילו מוצרים ניתן לשלב יחד, כיצד הם מועילים למצבי עור שונים, והסדר הנכון שיש להשתמש בהם.

מעבדות TEOXANE מתמחות בפיתוח וייצור של חומרי מילוי לעור המבוססים על חומצה הייאלורונית. כאחת החברות המזוהות בשוק כמובילות בתחום הרפואה האסתטית, כעת הרחבנו את היתרונות של החומצה ההייאלורונית® הייחודית – RHA, המיוצרת תחת פטנט, לשגרת טיפוח מלא של העור ולעיכוב הזדקנותו.1

קו הטיפוח החדשני שלנו מותאם באופן מושלם וכהשלמה להליכים אסתטיים מתקדמים. 2-4

סימוכין

  1. הפטנטים של TEOXANE – WO 2010/0131175 ו- WO 2012/0077054
  2. Sundaram H, Mackiewicz N, Burton E, ואחרים, פיילוט של מחקר השוואתי על הפעילות המקומית של חומצה היאלורונית חדשנית, ומוצלבת במתן לחות לעור ומתן הגנה תלת מימדית במודל תרבית רקמה אנושית. Drugs Dermatol. 2016 Apr;15(4):41-434.
  3. Wisniewski JD, Ellis DL, Lupo MP., הצערת עור הפנים: שילוב של מוצרי רוקחות קוסמטיים בהליכים קוסמטיים. Cutis. 2014 Sep;94(3):6-122.
  4. בדיקת שימוש תחת פיקוח דרמטולוגי על 8 מטופלים לאחר הזרקה תוך-עורית שבוצעה על ידי מעבדה עצמאית.