משימתנו היא לסייע לאנשים
על ידי סיוע לעור שלהם

משמעות השם נאוסטרטה הוא שכבות חדשות, שתי מילים המתארות באופן מושלם את פילוסופיית העור שלנו לתוצאות הנראות לעין, המגיעות מחידוש שכבות העור.

ההבדל של נאוסטרטה

אנו מתמקדים בבניית בלוקי תבנית התמיכה של העור לתוצאות ארוכות טווח

אנו מפתחים את מוצרינו ברמת PH שעורך יכול להפיק ממנה את היעילות המירבית
מוצרינו מחדשים ומרעננים את שכבות העור העליונות וחושפים את השכבות החדשות.

אנו עוסקים בחקר ובפיתוח רכיבים פעילים בתחום חידוש העור למעלה מ – 40 שנה, ואחראים לכמה גילויים ופטנטים רשומים של טכנולוגיות ידועות כגון גילוי החומצה הגליקולית, אשר אושרה לשימוש בתעשיית הקוסמטיקה ברחבי העולם.

הגילויים שלנו

בשנת 1974 הציגו מייסדי החברה את התועלות שבשימוש בחומצות אלפא הידרוקסי בעור, תוך שהם נשענים כל העת על תדמית איתנה של גילויים מתקדמים בתחום מוצרי טיפוח העור שממשיכה עד היום.

ALPHA HYDROXY ACIDS

גילוי פריצת הדרך של משפחת חומצות אלפא הידרוקסי  AHA שלהן יכולת יחודית להשלת תאי עור מתים ולחשיפת שכבת עור בריאה, רכה וחלקה יותר

POLYHYDROXY ACIDS

הדור ה – 2 של החומצות ההידרוקסיות. חומצות פולי הידרוקסי PHA דומות ל AHA, אך מספקות תועלות אנטי אייג'ינג מוגברות ללא גירוי – הבחירה המושלמת לבעלי עור רגיש.

ALPHA HYDROXY ACIDS

גילוי פריצת הדרך של משפחת חומצות אלפא הידרוקסי  AHA שלהן יכולת יחודית להשלת תאי עור מתים ולחשיפת שכבת עור בריאה, רכה וחלקה יותר

NEOGLUCOSAMINE

רכיב בלעדי לנאוסטרטה, טכנולוגיית סוכר אמינו שאינו חומצה, הבונה את בלוקי החומצה ההייאלורונית ומעניק לעור את נפחו, ובעזרת מולקולות מתקדמות מחדש בעדינות את העור ומותיר אותו בעל מראה חלק יותר מקמטים ומקמטוטים ואף מתמקד בכתמי שמש ופגמי עור למראה גוון אחיד יותר.

AMINOFIL

עוד פיתוח בלעדי של נאוסטרטה, טכנולוגיה מהפכנית המסייעת לחזק את תבנית התמיכה של העור להענקת נפח ולמיצוק העור למראה מתוח יותר.

תרכובת רטינול + נאוגלוקוזמין             Retinol + Nag Complex

נוסחה סינרגטית למיצוק ולהרמה, הפחתת הופעתם של כתמי גיל ולהחלקת קמטים וקמטוטים מבפנים כלפי חוץ.

תרכובת חזקה זו מכילה רטינול יציב בשילוב עם רכיב הפטנט, נאוגלוקוזמין (NAG) להגברת עוצמת אפקט המיצוק והגברת הנפח לעומת רטינול לבדו. מכילה מיקרוקפסולות לשחרור הדרגתי של הרטינול לשמירת יציבותו. נאוגלוקוזאמין, הידוע ביכולתו להגביר את פעילות הרטינול בסיוע בתמיכת הקולגן ותבנית התמיכה המקיפה אותו, להרמה ולמיצוק העור, תוך כדי הפחתת הופעתם של קמטים וקמטוטים. הוא גם משמש כמחדש עור עדין, המסייע בהפחתת גוון עור בלתי אחיד וכתמי גיל.

פילינג גליקולית יומיומי מחדש Smooth Surface Glycolic Peel            

פילינג יומיומי לשימוש ביתי בעל PH אפקטיבי לעור. מכיל חומצה גליקולית, המאיצה את קצב חידוש העור, מטהרת נקבוביות, מחדשת ומשפרת את מרקם העור, ואמינופיל, רכיב פטנט מהפכני, הבונה את הנפח הטבעי בעור, מפחית את נראותם של קמטים וקמטוטים. לאחר השימוש העור יראה רענן, בעל מראה בריא, מרקם חלק וגוון אחיד יותר. שימוש קל בפד שאינו מצריך נטרול. טיפול מושלם לחידוש ולהחלקת העור על בסיס יומיומי.

קרם צוואר ממצק                                 Triple Firming Neck Cream

קרם אנטי אייג'ינג לצוואר, אשר תוכנן לסייע בשיקום סימני הזדקנות העור הנראים לעין באזור הצוואר והמחשוף, למראה עור מוצק, מתוח וצעיר יותר. בעל נוסחה משולשת של רכיבים שהוכחו קלינית כבוני תבנית התמיכה של העור, בעלי פעולה יחודית להענקת מתיחה ומיצוק אופטימאליים. מחוזק בתמצית תאי גזע ממקור תפוח, המסייעת למראה של תאי העור החיוניים, ומסייעת לעור להתנהג כעור צעיר יותר. 

טיפול עיניים מוגבר                                  Intensive Eye Therapy

נוסחה יחודית סינרגטית לבנייה ולמיצוק שכבות העור הפנימיות מסביב לעיניים לתיקון סימני ההזדקנות וליצירת מראה עור מתוח, מוצק וצעיר יותר.

קרם מחדש תאים                                               Cellular Restoration

קרם אנטי אייג'ינג עוצמתי, המחדש תאי עור חיוניים, בונה ומחדש את תבנית התמיכה העמוקה של העור ומפחית נזקים כתוצאה מחמצון, ליצירת מראה עור מוצק, מתוח ונמרץ יותר.

בעל גישה מולטי מכאנית לחידוש תפקוד התאים ולחיזוק תבנית התמיכה העמוקה של העור.

קרם יום מטריקס סופורט                          SPF30       Matrix Support

קרם יום מתקדם, הפועל לתיקון תבנית התמיכה של העור ולהפחתת הופעת גוון עור בלתי אחיד. ליצירת מראה עור מוצק, חלק וזוהר יותר. מכיל שלושה רכיבים עוצמתיים לפעולה משולבת להאצת תיקון וחיזוק העור.

מחדש עור                                                  Dermal Replenishment

קרם לחות עשיר שתוכנן לחדש את מאגרי הלחות בשכבות העור העמוקות, מסייע בשיפור סימני ההזדקנות הנראים לעין, למראה עור מוצק ומתוח יותר. מכיל שילוב יחודי של רכיבים שהוכחו מעבדתית כמשיבי לחות, מעודדי מיצוק, משפרי מרקם ומפחיתי כתמים וקמטים.

סרום ממצק מאיץ                                     Firming Collagen Booster

סרום מאיץ ומשמר קולגן טבעי בעור. תוכנן בצורה מדוייקת למקסום רמת הקולגן ליצירת מראה עור חלק, מתוח ומוצק יותר, ומיועד לחיזוק טיפול האנטי אייג'ינג היומי, להאצת חידוש העור הטבעי . מכיל שלושה רכיבים בעלי פעולה יחודית, הפועלים בשיתוף פעולה ליצירת מראה עור מתוח ומוצק יותר.

קרם עיניים מבהיר מתקן מראה כהויות 15 גר'
Enlighten Brightening Eye Crème 15 gr

קרם עוצמתי שתוכנן בכדי להבהיר ולמצק מראה עיניים עייפות. מתמקד בהפחתת כהויות ובמיצוק העור שמסביב לעיניים. מכיל תערובות של אנטיאוקסידנטים, פפטידים ותמציות אלגאה לטיפול ממוקד בכהויות מתחת לעיניים.
תערובת גלוקונולאקטון וחומצה באיונית מתמקדות בלחות העור הטבעית.

סרום מאיר מתקן גוון 30 מ"ל
Enlighten Illuminating Serum 30ml

סרום המתמקד בטיפול בכתמים כהים ובגוון עור שאינו אחיד, שנגרמו מחשיפה לשמש. מכיל ויטמין B3 ונאוגלוקוזמין. נוסחה זו מכילה 4% ניאצינאמיד (ויטמין B3) ותערובת של B רסורקינול ותמצית ליקוריץ כדי לעודד מראה עור זוהר ואחיד יותר.

מוס ניקוי גליקוליק 125 מ"ל
Glycolic Mousse Cleanser 125ml

קצף ניקוי בחוזק גבוה, המכיל מנגנון אמפוטרי, אשר תוכנן לעשות שימוש תועלתי בחומצה גליקולית ובחומצה באיונית במינימום גירוי לעור. לניקוי עור בעל מראה עמום ומרקם גס, נקבוביות חסומות וקמטוטים. מכין את העור לשגרת הטיפול שלאחריו. תוכנן לחידוש ולניקוי עדין של נקבוביות חסומות ולהכנת העור לקבלה יעילה של שגרת טיפוח העור היומיומית.

פיגמנט קונטרולר מתקן גוון עור 50 מ"ל
Enlighten Pigment Controller 50ml

נוסחה רבת פעילות, נטולת שומן, המטפלת במצב של גוון עור בלתי אחיד ומותירה את העור בהיר וזוהר יותר. מיועדת לטיפול בכתמים כהים ובעור בעל כתמים וגוון בלתי אחיד בפנים ובמחשוף, בגב ובידיים. טיפול הבהרה עוצמתי רב פעילות, המכיל ריכוז גבוה של רכיבים פעילים כולל גלוקונולאקטון, רטינול וויטמין C יציב, במטרה לתקוף את כתמי הפיגמנטציה, להאיץ את חידוש העור ולאחד את גוון העור, בזמן שאנטיאוקסידנט עוצמתי, המופק מכורכום המתמקד בכתמים הכהים.